Om oss

Vår kreativitet er drevet av dine mål.

Om oss

Det som i 2009 startet som byåret Komité, er i dag TBWA Norway. Siden innlemmelsen i TBWA nettverket januar 2022 har vi beholdt våre spesialiteter innenfor identitet, utvikling, opplevelse og merkevare, og både skapt og forvaltet merkevarer på vegne av våre kunder.

Vi er kjent for kommersiell forståelse, og evnen til å betrakte hele verdikjeden i et marketing-perspektiv; alltid med et mål for øyet å skape effekt, bidra til målbare salgsresultater, samt forsterke merkevaren gjennom kundens egne, kjøpte eller fortjente aktiviteter.

Som en del av TBWA utgjør vi ett av over 300 byråer i verden. Dette nettverket gir oss en stor fordel, og ikke minst en internasjonal selvtillit til å kunne tenke stort og utvikle for våre kunder i Norden.

Priser

TBWA er et prestisjetungt nettverk som på vegne av våre kunder har mottatt mange annerkjennelser og priser.

TBWA Worldwide ble utnevnt til Global Agency of the Year 2021, av Adweek. Sammen med det familieeide selskapet Lanullva, vant vi f. eks. European Search Award 2021 for best bruk av søk i kategorien mote. 

Vi har også blitt nominert i FIT (Awards for Grafisk design), The Glass Lion i Cannes, The Clio Awards, Cresta Awards og ADC*E Art Directors Club of Europe.

Ansatte

Vi i TBWA består av en allsidig flora av kreative ambisiøse kunstere:

nicolay jernberg 3

Nicolay
Byråleder\COO
nico@tbwanorway.no
Telefon: +47 915 63 232

Hreggvidur St Magnusson

Reggie
Digital director
reggie@tbwanorway.no

kristjan

Hauken
Digital evangelist
kmh@tbwanorway.no
Telefon: +47 469 54 997

romain

Romain
Design director
romain@tbwanorway.no
Telefon: +47 960 06 088

bjornar

Bjørnar
Senior Exhibition Designer

hadda

Hadda
Konsulent/Senior Paid Social Manager
hadda@pipar-tbwa.no
Telefon: +47 994 07 559

Isak

Ísak
Creative Director

kristian

Kristian
Senior designer
kristian@tbwanorway.no
Telefon: +47 913 70 351

sahil

Sahil
Motion designer
sahil@tbwanorway.no
Telefon: +47 401 40 423

carita

Carita
Key Account Manager
carita@tbwanorway.no
Telefon: +47 944 25 866

manon

Manon
Project Manager
manon@tbwanorway.no
Telefon: +33 (0)6 60 64 12 61

finn

Finn
Strategy Director
finn@tbwanorway.no
Telefon: +47 920 12 294

cherry

Cherry
Content Creator
cherry@pipar-tbwa.no
Telefon: +47 948 07 122

Jonas tbwa web

Jonas
UX/UI Designer
jonas@tbwanorway.no
Telefon: +47 406 44 184

Robin tbwa web

Robin
3D Animator
robin@tbwanorway.no
Telefon: +47 456 71 174

Marcelle tbwa web

Marcelle
Copywriter
marcelle@tbwanorway.no
Telefon: +47 474 46 595